Přeprava

Dopravní servis uměleckých, cenných a historických objektů po Evropě i zámoří.

podrobnosti

Balení

Využíváme všechny moderní balící materiály a technologie.

podrobnosti

Skladování

Skladujeme objekty jak pro musea, galerie i soukromé osoby.

podrobnosti

Reference

Rádi Vám na Vaše přání předložíme naše dosavadní referenční projekty.

podrobnosti

Obaly, Materiály

Přeprava uměleckých předmětůArt-union používá způsob balení s vysokou kvalitou, který je chemicky i fyzicky neškodný pro přepravované dílo. Ať už chcete přepravit obraz, sochu, nebo jiný hodnotný předmět, použijeme balení, které je vhodné pro daný předmět a zaručí tak jeho bezpečnou cestu do cílové destinace.
Rádi Vám vyhotovíme obal, který je zhotoven na míru přepravovanému objektu. Tím dosáhnete maximální bezpečnosti. Podle typu objektu mohou udržovat stejné klimatické podmínky po celou dobu cesty.

Přepravní bedny Standart
jsou vyráběny nebo upravovány dle požadavků pro každý objekt zvlášť. Tímto je zaručena naprostá bezpečnost při převozu nebo při manipulaci v objektech či skladech.

Přepravní bedny typ Klima

se vyznačují zvýšenou schopností po delší dobu zachovávat požadované klimatické podmínky uvnitř bedny.

Přepravní bedny typ Objekt
jsou vhodné pro veškeré ostatní druhy uměleckých předmětů, které nejsou tolik citlivé na změny klimatických podmínek.. Vnitřní úprava je individuální jako u PB Klima.

Přepravní rámy

se používají pro méně náročné přepravy nebo naopak jako zdvojení bezpečnosti do PB.

Ostatní používané balící materiály:
Folie,Tyvek,Pergamin papír,Hedvábný papír,Kašírte folie,Bublinková folie,Schaumstoff,Neopolen,Japonské hedvábí,Lepenka na sklo atd.

Využijte naši bezplatné služby a kontaktujte našeho technika, který Vám rád poradí a doporučí optimální a cenově výhodnou formu přepravy.